23948sdkhjf
Logg inn eller opprett for å lagre artikler
Få tilgang til alt innhold på PlastForum
Annonse
Annonse

19.500 besøkende på Nor-Fishing

Årets Nor-Fishing-messe ble en suksess med nær 19.500 besøkende og 500 utstillere.
Annonse

Totalt var det 19.470 mennesker fra 60 land som tok turen innom messen i løpet av de fire messedagene i forrige uke.

Nor-Fishing skal først og fremst være næringas viktigste møteplass – og et utstillingsvindu for det siste innen fiskeriteknologi.

Møteplassene under årets messe har vært mange. Kanskje deltok du sammen med hundrevis av andre på miniseminarene på Forskningstorget? De vant for øvrig også prisen for beste stand.

Annonse

FNs Matvareorganisasjon (FAO) sitt seminar om internasjonal fiskerifinansiering om bord på historiske M/S Sunnhordland høstet også mange lovord, og det gjorde også Innovasjon Norges båttur langs kysten og en lang rekke andre med små og store seminarer under alle dager av messen.

Annonse

15 plast- og komposittbearbeidende selskaper var på plass på årets Nor-Fishing. Se omtale i kommende Plastforum.

 

Annonse
Annonse
Annonse
Annonse Annonse
BREAKING
{{ article.headline }}
0.063|